Chcete, aby Vaše služby zákazníci na internetu zaručeně našli?

Pořiďte si vlastní ziskové reklamní weby a užijte si výsledky, na které pomocí svého vlastního webu nedosáhnete. Vy stanovíte cíle, my Vám dodáme výsledky.

Chcete získat vlastní billboardy na nejlepším místě internetu?

Ziskové stránky jsou jako billboard na internetu, který by se měl Vašim potencionálním zákazníkům zobrazit v momentě, kdy hledají Vaše produkty nebo služby.

Oproti běžnému billboardu u silnice Vám přivede návštěvníka, který zrovna hledá některý z Vašich produktů. Okamžitě mu zobrazí informaci, kvůli které z vyhledávače přišel a dovede ho k Vašemu cíli.

Samotná tvorba ziskového webu je přímočará. Vy stanovíte cíle, my se postaráme o jejich naplnění. Ziskový web pevně stojí na tom, co Vy skutečně umíte a s tím také pracuje. Je geniálně jednoduchý, rychlý a srozumitelný. Na mobilu, tabletu i počítači. Navíc spolehlivě dovede uživatele k Vašemu cíli. Proto Vám vydělává peníze.

Ziskový web podporuje Váš úspěch

Cílem ziskových stránek je vydělávat peníze. Dlouhodobě. Proto si svoje klienty pečlivě vybíráme na základě doporučení našich lokálních partnerů. Pracujeme výhradně pro firmy s dobrou pověstí a garantujeme jim exkluzivitu v dohodnuté lokalitě i oboru (nepracujeme pro konkurenci). Přečtěte si, co můžete získat a proč nás mají klienti rádi:

1. Garance výsledků

Pro Vaší pohodu a klid Vám poskytneme garanci výsledků

 1. na použitelnost webu na všech zařízeních (mobily, tablety, notebooky, počítače)
 2. na srozumitelnost webu pro návštěvníky
 3. na rychlost načítání stránek (Váš web bude patřit mezi 10% nejrychlejších na světě)
 4. na přední umístění stránek při hledání ve vyhledávačích
 5. na včasnou dodávku vytvořeného webu
 6. na cenu, dohodnutá cena nebude navýšena
 7. na spolehlivý provoz webu a dlouhodobou optimalizaci konverzního poměru

2. Váš zákazník je nejdůležitější

Víme, že Vás živí zákazníci. Noví i stávající. Proto web tvoříme výhradně pro ně, aby u Vás mohli svoje peníze utratit.

3. Jednoduchost

V jednoduchosti je krása a obrovská síla. Zvlášť na webu, kde se návštěvník rozhoduje ve zlomcích vteřiny. Důsledným omezením složitosti dosahují ziskové stránky mnohem lepších výsledků.

4. Srozumitelnost

Návštěvník webu musí co nejrychleji pochopit, jaké výhody mu přinášíte a co má udělat, aby je od Vás mohl získat. Pokud mu to neřeknete přímo a nenavedete ho k provedení akce, odejde a většinou se nevrátí.

5. Rychlost

Umožněte návštěvníkům svého webu zažít ten skvělý pocit, kdy se stránka načte okamžitě. Rychlé stránky mají lidé vždy raději než pomalé. Stejně jako Vy.

6. Přístupnost

Většina lidí si dnes prohlíží webové stánky na různých velikostech displeje. Ráno na mobilním telefonu, v práci na počítači, večer potom na notebooku nebo tabletu. Spolehněte se, že Vaše stránky budou vypadat úžasně přehledně na všech moderních zařízeních od mobilních telefonů, tabletů, notebooků, počítačů až po chytré televize.

7. Obsah je vítěz

Lidé dnes nehledají firmy, ale konkrétní zboží nebo služby v konkrétní lokalitě. Obsah přivádí na Vaše stránky návštěvníky z vyhledávačů Google i Seznam, kteří zrovna hledají to, co Vy umíte. Čím více stránek s vyhledávaným obsahem Váš web bude mít, tím vyšší a cílenější návštěvnost z vyhledáváčů můžete získat.

8. Efektivní, nikoli efektní design

Účelem designu je ukázat to, co umíte Vy. Musí vést návštěvníka k proměně ve Vašeho zákazníka a nesmí ho cestou rozptylovat.


Otevírací doba a kontakty

Máme otevřeno v pracovní dny od 8 do 17 hodin

 1. Snadno u nás zaparkujete na vyhrazených místech ve dvoře vpravo od zelené budovy 
 2. Do 1. patra krásným schodištěm s výstavou fotografií 
 3. Bude se Vám bude věnovat odborník se zkušenostmi 28 let činnosti
 4. Přijímáme platební karty - můžete nakoupit i na splátky
 5. Se zbožím Vám vždy rádi pomůžeme až do auta
 6. Prodejem to nekončí, ale začíná – rádi vás opět uvidíme